Vitrin
0 puanlama.
0

Firma Hakkında

Medikal Bakım Ürünleri sitesi, sağlık alanında uzun yıllar görev almış deneyimli biyomedikal mühendisleri tarafından açılmıştır. Kuruluşundan bu yana dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Şirketimiz el, ayak, tırnak bakımı, korse, yüz ve vücut bakımı, sağlık ve medikal ürünlerinde her yıl büyüyen bir potansiyelle hizmet vermeye; medikal ve bakım alanında ihtiyaçları karşılamaya; gelişen dağıtım ağı ile devam etmektedir.

Sağlık alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edindik. Modern ve sistematik yönetim anlayışına bağlı olarak müşteri odaklı hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir.

Uluslararası yönetmelik şartlarına uygun, üst düzeyde paydaş ve müşteri memnuniyeti, devamlı gelişme anlayışı ile sağlık alanında güvenilir medikal ürünler sağlamaktayız.

Sağlık sektöründeki her türlü ihtiyacı karşılamak için ergonomik, efektif ve analitik çözümler sunmak ve hayata geçirmektir. Tıbbi cihazlar alanında yenilikçi ve çevreci çalışmalarıyla mevcut olan müşterilerimizi koruyarak, portföyümüze yeni müşteriler kazandırarak, yenilikçi bir bakış açımızla müşterilerimize en uygun çözümleri devamlı olarak sağlayarak, elimizdeki bulunan enstrümanları en verimli şekilde kullanarak; Türkiye’de alanında lider, küresel ölçekte ise rekabet gücüne sahip bir şirket olmak.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma hakkında 0 Yorum bulunmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@medikalbakimurunleri.com
05529518234
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş

Mesaj Formu

Etiketler